اخبار

همکاری با کشور های همسایه

سیروان تجارت مفتخر است با عنایت به نیازهای بازار کشور های همسایه از جمله کشور عراق و همکاری با شرکای تجاری مستقر در همان کشورها , قدمی در راستای حمایت از تولید داخلی برداشته است. ... (بیشتر)

عسل زنده چیست؟

عسلی است که مانند انسان زنده است و نسبت به گرما و سرما از خود واکنش نشان می دهد. همانگونه که انسان در برابر گرما دچار انبساط (بازشدگی)در عروق خونی محیطی می شود و خود را رها می کند و بالعکس در برابر سرما اندام های خود را جمع کرده و به تنه خود نزدیک می کند و عروق خونی محیطی اش دچارانقباض می شود ، عسل زنده نیز در برابر گرما خود را رها کرده و منسبط می شود و نسبت به شدت گرما رقیق و رقیق تر می شود.عسل ز ... (بیشتر)

موضوع فعالیت سیروان تجارت صادق

انجام کلیه ی امور بازرگانی از قبیل(صادرات و واردات و ترخیص کالاهای مجاز) خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه ی سازمانها و ارگانهای دولتی، ایجاد شعب و نمایندگی شرکت های معتبر به منظور اهداف شرکت ، برپایی غرفه و شرکت در کلیه ی نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجی، اخذ وام و اعتبارات بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، گشایش اعتبار اسنادی ارزی و ال سی برای شر ... (بیشتر)